Zobrazit větší

Nerezový dřez INTL 1B1D celoplošný 80x60 cm s baterií (set)

A4:CAS-PYR-INTL1B1D-SET (pro objednávky)

Nové

Nerezový dřez se stojánkovou baterií ( sestava ) vyrobený nejmodernější technologií z materiálu Cr Ni 18/10 (DIN 1.4301) největší jakosti (...

Více informací:

Výrobce: Casarredo

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 410 Kč

Více informací:

Nerezový dřez INTL 1B1D celoplošný 80x60 cm s baterií (set) - Nerezové dřezy - Net Obchodak .cz

Nerezový dřez INTL 1B1D celoplošný 80x60 cm s baterií (set)


Nerezový dřez se stojánkovou baterií ( sestava ) vyrobený nejmodernější technologií z materiálu Cr Ni 18/10 (DIN 1.4301) největší jakosti ( tloušťka 0,7 mm ). Tato potravinářská ocel s vysokým obsahem chrómu a niklu je nejvhodnější pro výrobu nerezových dřezů, mezi největší přednosti patří odolnost proti korozi i při narušeném povrchu, odolnost proti vysokým teplotám, vysoká životnost a hygiena. Dřez se neloupe, nemůže prasnout a rozbít se. Je recyklovatelný v hutnické výrobě, tím je šetrný k životnímu prostředí. Povrch dřezu je hladký, rozměry dřezu - 60 x 80 cm, rozměr dřezové nádoby 34 x 40 x 15 cm. Dřez je reversibilní (dá se uložit z obou stran). Dřez se přichytává pomocí šroubů zavrtaných do korpusu. Dřez je také celoplošný, pasuje na skříňku o šířce 80 cm a hloubky 45 cm bez nutnosti přidání pracovní desky. Sifon je součástí balení. Součástí sifonu je i přípojka na myčku s kompletním montážním příslušenstvím.

Kategorie zboží: Kuchyň a jídelna | Nerezové dřezy


Potřebujete další informace ke zboží Nerezový dřez INTL 1B1D celoplošný 80x60 cm s baterií (set) ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
NajduZboží.cz