Zobrazit větší

Podlahový mycí stroj Bohman B7 se sedící obsluhou - bateriový

8596321006873

A136:11215 (pro objednávky)

Nové

Nová řada podlahových mycích strojů BOHMAN B7 s chodící obshluhou - bateriový - kvalitní a spolehlivý podlahový mycí stroj s...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 193 479 Kč

Více informací:

Podlahový mycí stroj Bohman B7 se sedící obsluhou - bateriový - Podlahové mycí stroje - Net Obchodak .cz

Podlahový mycí stroj Bohman B7 se sedící obsluhou - bateriový

Vlastnosti pro toto zboží:


  Nová řada podlahových mycích strojů BOHMAN B7 s chodící obshluhou - bateriový - kvalitní a spolehlivý podlahový mycí stroj s pracovním záběrem 66 cm s pohonem na 24 V a se sedící obsluhou. Je dodáván ve verzi se dvěma kartáči. Bohman B7 je mimořádný i svými rozměry, jedná se totiž o nejmenší podlahový stroj ve své kategorii a přitom je velmi lehce ovladatelný. Bohman B7 se sedící obsluhou je vhodný, díky svému výkonu až 3800 m2/hod, pro údržbu velkých ploch a to s důrazem na snížení provozních nákladů. V ceně stroje je - baterie, nabíječka, stírací lišta, kartáče a 10 l chemie Přednosti stroje Mimořádně kompaktní rozměry, vysoká autonomie provozu až 4 hodin, jednoduché dávkování vody, velký bateriový prostor, lehce ovladatelný, ergonomický a uživatelsky příjemný, snadný přístup k elektrickým komponentům. Pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo obsluhy, pohon dvou zadních kol umožňuje i prudší stoupání, kovová stírací lišta, velké nádrže, kvalitní dílenské zpracování, jednoduchá obsluha a servis, velmi vysoký plošný výkon, nízké provozní náklady, vysoký sací výkon, konstantní přítlak kartáčů na čištěný povrch, jednoduchý a přehledný ovládací panel. Velká kola pro přejezdy prahů a podlahových lišt. Využití stroje Školy a veřejné objekty (nemocnice, ústavy, úřady, lázně a bazény), úklidové firmy, drobná výroba, výroba v čistých provozech, hotely a restaurace, markety a supermarkety, autoservisy a prodejny vozidel a sklady. Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Montáž stroje lze zakoupit.

  Kategorie zboží: .cz | Dům a zahrada | Dílna | Podlahové mycí stroje


  Potřebujete další informace ke zboží Podlahový mycí stroj Bohman B7 se sedící obsluhou - bateriový ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

  Komentáře Facebook uživatelů (
  )

  fav
  Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
  NajduZboží.cz