Zobrazit větší

Přívěsný systém UNGER

A136:11584 (pro objednávky)

Nové

HydroPower RO XXL systém Unger HydroPower RO XXL je plně integrovaný přívěsný systém s filtrací s reverzní osmózou a zásobníkem až na...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 701 679 Kč

Více informací:

Přívěsný systém UNGER - Čističe oken a skel - Net Obchodak .cz

Přívěsný systém UNGER

Vlastnosti pro toto zboží:


  HydroPower RO XXL systém Unger HydroPower RO XXL je plně integrovaný přívěsný systém s filtrací s reverzní osmózou a zásobníkem až na 750 l vody. Systém je naprosto flexibilní pro výrobu a převoz 100% čisté vody pro water fed pole mytí. Přívěs je jednoosý s integrovanými světly, indikátory a brzdovýn asistentem a je vhodný pro vozidla s tažnou kapacitou 1350 kg. Velkokapacitní nádrž sjednocenou do lehkého podvozku je snadné táhnout. Unger XXL systém obsahuje digitální kontrolor, který monituruje průtok vody, tlak i stav baterie a vysoká kapacita beúdržbové baterie 12 V AMG nabízí zdroj na celý den. Výkon čištění vody je až skvělých 125 l na hodinu a osobu a 2 vysoce kvalitní 100 m dlouhé hadice vám zajistí optimální dosah. Nabízí 3 stupně výroby čisté vody s 12 V čerpadlem  (10 bar, 150psi). Přívěs je dodáván s evropsky schváleným pojezdovým kolečkem a manuální parkovací brzdou. V České republice je třeba přívěs nahlásit na evidenci motorových a nemotorových vozidel a tím získat registrační značku. Přívěs vyhovuje všem evropským nařízením a regulacím. A další důvody proč je koupě přívěsu přínosná? Bezpečnost: Design výrobku multikomorové nádrže s nízkým těžištěm je designovaná k maximilizování stability během převozu. Nádrž je vybavena AutoShut Off zařízením, které se aktivuje během výroby čisté vody v případě, že je již nádrž plná a také během čištění vody, když TDS odtokové vody hlásí 5ppm. Ochrana: Rubustní kamiónová plachta, kterou lze dokoupit a připevnit na nový připevňovací bod na rámu. Možno také dokoupit ochranný kryt pro kola s hadicemi. Flexibilita: Průtoky pro mycí a oplachovací módy mohou být kdykoli přizpůsobeny na digitálním kontrolním panelu. Pracovníci mohou vybrat sílu průtoku, která bude vyhovovat čištění a zároveň šetřit a uchovávat vodu. Mód mýt a oplachovat lze přepnout jedním dotykem knoflíku na bezdrátovém dálkovém ovladači. Automatická proplachovací funkce: Životnost membrány se prodlouží díky automatickému 5 minutovému proplachování, které před započetím filtračního procesu odplaví nečistoty a pomůže udržet membránu čistou. Díky vyšší čistotě vody prodlužuje životnost pryskiřicové náplně. Konzervační roztok se z membrány vyplachuje automaticky, čímž šetří čas i úsilí pracovníků. Chcete si přívěs pronajmout? Neváhejte nás kontaktovat! Podívete se jak efektivní je XXL přívěs v praxi.                                    

  Kategorie zboží: .cz | Dům a zahrada | Domácnost | Čistící prostředky v domácnosti | Přípravky na čištění | Čističe oken a skel


  Potřebujete další informace ke zboží Přívěsný systém UNGER ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

  Komentáře Facebook uživatelů (
  )

  fav
  Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
  NajduZboží.cz