Zobrazit větší

ChamSys MagicQ MQ60

A149:HN167835 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 181 900 Kč

Více informací:

ChamSys MagicQ MQ60 - DMX ovládací pulty - Net Obchodak .cz

ChamSys MagicQ MQ60


​a příruční zavazadla
​o mobilní light designéry. MagicQ MQ60 splňuje veškerá omezení pro příruční zavazadla většiny nízkonákladových leteckých společností, včetně Ryanair, Easyjet a South West.​ý ze všech ostatních pultů MagicQ. Využití stejného software a formátu show dovoluje vzájemnou kompatibilitu všech pultů celé série MagicQ.​s síť Ethernet s použitím streamingu ArtNet I, II, III, Pathport nebo ACN. Navíc má na zadním panelu 4 plně patchovatelné přímé DMX výstupy.​e zámkem Neutrik Ethercon, zajišťujících snadné a spolehlivé připojení do sítě. Stejně jako u ostatních pultů MagicQ je Ethernet \„switch\“ chráněný UPS, což umožňuje pultu a datovému přepínači zůstat v provozu i při výpadku napájení.​e stejným rozlišením, jako má MagicQ MQ100, ale v mnohem kompaktnějším provedení. Navíc je vybaven výstupem pro samostatný externí monitor s rozlišením až 1440 x 900 a podporou dotykové obrazovky se sériovým nebo USB připojením.​o ovládání světelného parku, videa a LED. Díky kompaktní velikosti dovoluje snadnou přepravu a umístění do malých prostor. Je také ideální volbou pro funkci \„technického\“ pultu pro testování svítidel na jevišti nebo ve skladu.​a libovolném kanále
​ž 6144
​a zadním panelu: 4
​a předním panelu: 1​o dálkové ovládání
​ž 240 VAC

Kategorie zboží: Světla | Ovladače | DMX ovládací pulty


Potřebujete další informace ke zboží ChamSys MagicQ MQ60 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz