Zobrazit větší

ChamSys MagicQ MQ80

A149:HN167836 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 232 900 Kč

Více informací:

ChamSys MagicQ MQ80 - DMX ovládací pulty - Net Obchodak .cz

ChamSys MagicQ MQ80


​e kompaktní, ale extrémně výkonný osvětlovací pult. Podporuje 24 DMX universů bez externího procesingu. Velká (12\“) centrální dotyková obrazovka poskytuje snadný přístup ke všem funkcím a zobrazením řídícího software MagicQ a dovoluje přímý výběr ovládaných zařízení z úplného light plotu.​ flexibilní řízení světel, konektivitu media serverů a vestavěný Pixel mapping jako všechny ostatní pulty MagicQ. Používá také stejný software a formát show, což zaručuje úplnou kompatibilitu mezi všemi produkty MagicQ. Nová show mohou být navíc importována do starších verzí software a naopak.​í funkce software MagicQ patří snadný patching díky knihovně s více než 12 000 personalitami, jednoduchý výběr a programování atributů, flexibilní \„live\“ svícení a vestavěný výkonný Pixel Mapper.​t prostřednictvím sítě připojen k počítači PC nebo Mac se spuštěnou aplikací ChamSys MagicVis. Ta dovoluje vizualizaci všech DMX universů v reálném čase a je s jako MagicQ zdarma.​t po síti připojen také k počítači PC nebo Mac se spuštěným media playerem ChamSys MagicHD, který dokáže přehrát až 8 vrstev video obsahu HD a dvě textové vrstvy. Opět zcela zdarma.​a výstup všechny DMX universy přímo přes Ethernet s využitím protokolů ArtNet I, II nebo III, Pathport či Streaming ACN – nejsou třeba žádné síťové uzly.​e sestaven z vysoce spolehlivých komponentů, včetně trvanlivých kovových zamykacích konektorů Neutrik Ethercon, zajišťujících snadné a spolehlivé síťování. Stejně jako u ostatních pultů MagicQ je i Ethernet swith MQ80 chráněn záložním zdrojem UPS, který zajistí provoz pultu a Ethernet switche v případě náhodného výpadku napájecí sítě.​e vybavený napájecím zdrojem a UPS. Zdroj je osazen zámkovým konektorem Powercon a akceptuje napájecí napětí v rozsahu 90V až 240V AC. MagicQ MQ80 má také bezpečnostní Kensington slot. Polstrovaná taška a přepravní kufr jsou nabízeny jako volitelné příslušenství.​a libovolném kanále
​ž 12288
​ž 1920x1200
​a zadním panelu: 5
​a předním panelu: 1​ž 240 VAC
​o u MagicQ MQ100 a MagicQ PC Wing Compact.
​e o něco širší a hlubší, to znamená obecně nutnost kontrolovat limity přepravních společností a podle toho MQ80 deklarovat jako zavazadlo nebo příruční zavazadlo.

Kategorie zboží: Světla | Ovladače | DMX ovládací pulty


Potřebujete další informace ke zboží ChamSys MagicQ MQ80 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz