Zobrazit větší

PRS J-MOD 100 Head John Mayer

A149:HN171507 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: PRS

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 209 990 Kč

Více informací:

PRS J-MOD 100 Head John Mayer - Lampové zesilovače - Net Obchodak .cz

PRS J-MOD 100 Head John Mayer


​e o celolampový zesilovač s jedním kanálem a výkonem 100 wattů, který nabízí širokou škálu průzračně čistých zvuků a typický Hendrixovský crunch sound. Jeho zvuk je charakteristický rychlým atakem a věrnou odezvou na konkrétní hráčský styl s minimálními tónovými přezvuky, což umožňuje, na rozdíl od většiny jiných aparátů, plně zapojit perkusivní styl hry.​i 12AX7 elektronky v předzesilovači, čtyři koncové lampy 6L6 a transformátor Cinemag Texas 100. Výsledkem je maximální možná zvuková diverzita – od průzračně čistých zvuků k typicky rockovému drive.​e osazena ovladačem hlasitosti Volume, třípásmovým ekvalizérem, přepínačem Bright pro přidání výšek, potenciometry Volume/Output příslušející k volitelnému zvukovému režimu Gain Stage, ovladači Master/Presence koncového zesilovače a přepínači efektové smyčky a režimu Gain Boost.​i jack výstupy do reproboxů s volitelnou impedancí 4, 8, 16 ohmů, send/return efektové smyčky s příslušnými ovladači míry nastavení, vstup pro footswitch a konektory pro nastavení biasu a přepínač fáze. Jakékoliv změny nastavení tak uskutečníte hned na zadní desce bez nutnosti \„otevírat\“ zesilovač.​e součástí balení a nabízí dva spínače pro ovládání efektové smyčky a režimu Gain Boost.​e moderní praktický zesilovač který vás osloví zvukovými přednostmi, jasnou tónovou artikulací a přirozenou odezvou.
Kategorie zboží: Kytary | Kytarové zesilovače | Lampové zesilovače


Potřebujete další informace ke zboží PRS J-MOD 100 Head John Mayer ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz