Zobrazit větší

Alhambra J.M. Moreno

A149:HN174438 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 242 590 Kč

Více informací:

Alhambra J.M. Moreno - 4/4 - Net Obchodak .cz

Alhambra J.M. Moreno


​ž čtyřiceti lety zkušeností.​ý překrývá část ozvučnice a nabízí tak místo pro dvacátý pražec vyžadovaný mnohými hráči.​e též zhotovena z ebenu, stabilitu ladění zaručují luxusní pozlacené ladící mechaniky Exagon. Optimální přenos vibrací strun zajišťuje kostěný sedlový a nultý pražec. Vizuální dojem podtrhuje zdobná rozeta, lemovka a povrchová úprava French Polish, která je zárukou naprosto exkluzivního vzhledu i skvělých akustických vlastností kytary. Nástroj je dodáván se dvěma sedlovými pražci.​t Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Kategorie zboží: Kytary | Klasické kytary | 4/4


Potřebujete další informace ke zboží Alhambra J.M. Moreno ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz