Zobrazit větší

B&S 3103-L

A149:HN177603 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 191 770 Kč

Více informací:

B&S 3103-L - B tuby - Net Obchodak .cz

B&S 3103-L


​e může opřít o tradici výroby dechových nástrojů sahající až do 19. století. O podobu a zvukové vlastnosti nástrojů se tak starají skuteční specialisté v oboru, kteří se mohou opřít o vědomosti a zkušenosti získané z;a dvě století provozu. Nástroje této značky v sobě kombinují úctu k tradičnímu řemeslu se současnými požadavky a inovativními postupy.​i tradiční nástroje, které se již řadu let objevují v obsazení dechových orchestrů. Jsou oblíbeny pro své zvukové a intonační kvality. Tato konkrétní tuba disponuje mosazným ozvučníkem, čtyřmi rotačními ventily s mechanikou 3B a povrchovou úpravou v podobě čirého laku. Balení obsahuje nátrubek a pouzdro.

Kategorie zboží: Dechy | Tuby | B tuby


Potřebujete další informace ke zboží B&S 3103-L ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz