Zobrazit větší

V.F.Červený CVBB 686-5B

8591278152758

A149:HN177630 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 200 290 Kč

Více informací:

V.F.Červený CVBB 686-5B - B tuby - Net Obchodak .cz

V.F.Červený CVBB 686-5B


​ž do první poloviny 19. století. Její zakladatel, Václav František Červený, patřil k předním inovátorům dechových nástrojů. Mnohé z jeho patentovaných nástrojů se v prakticky nezměněné podobě vyrábějí dodnes. Současná produkce těží z dlouholetých zkušeností, znalostí rukodělné práce a nejmodernějších technologií.​e vyznačuje výborným laděním, lehkým ozvem a krásným, jemným, tónem v celém rejstříku. Disponuje mosazným ozvučníkem s pakfongovým věncem, pěti otočnými ventily, pakfongovou ústnicí, dolaďovací klapkou na druhém ladícím cuku, dvěma vyměnitelnými ladícími cuky pro pátý ventil a povrchovou úpravou v podobě čirého laku. Ozvučník nástroje zdobí rytina. Balení obsahuje postříbřený nátrubek a pouzdro.​e uplatní jak v symfonické, tak i lidové hudbě.
Kategorie zboží: Dechy | Tuby | B tuby


Potřebujete další informace ke zboží V.F.Červený CVBB 686-5B ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz