Zobrazit větší

Buffet Crampon Orfeo

A149:HN178049 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Buffet Crampon

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 213 990 Kč

Více informací:

Buffet Crampon Orfeo - Hoboje a fagoty - Net Obchodak .cz

Buffet Crampon Orfeo


​e francouzská firma s tradicí sahající až do první poloviny 19. století. Všechny jejich výrobky pocházejí z francouzských a německých dílen. O podobu a zvukové vlastnosti nástrojů se tak starají skuteční specialisté v oboru, kteří se mohou opřít o vědomosti a zkušenosti získané z;a dvě století provozu. Nástroje této značky v sobě kombinují úctu k tradičnímu řemeslu se současnými požadavky a inovativními postupy.​e výsledkem pětileté kooperace firemních vývojářů s hráči a sólisty známých orchestrů. V tomto nástroji se spojují moderní odolné materiály s tradičním řemeslem. Nabízí krásně plný a vyrovnaný zvuk v celé šíři rejstříku. Je tak vhodný jak pro orchestrální, tak i pro komorní hudbu.​e vyrobeno z kvalitního grenadilového dřeva a z kompozitního materiálu Green LinE. Disponuje konzervatorním systémem, poloautomatickým systémem oktávových klapek, třetí oktávovou klapkou, ozvučníkem s Bb rezonanční klapkou, F klapkou pro levou ruku, postříbřenými klapkami a podlepkami z korku a goretexu.

Kategorie zboží: Dechy | Hoboje a fagoty


Potřebujete další informace ke zboží Buffet Crampon Orfeo ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz