Zobrazit větší

Edwards B454-E

A149:HN178766 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 169 990 Kč

Více informací:

Edwards B454-E - Basové - Net Obchodak .cz

Edwards B454-E


​e ve světě dechové hudby synonymem pro nástroje se špičkovým zvukem a kvalitou zpracování. Na rozdíl od jiných zavedených firem nestaví na dlouhé historii a tradici výroby dechových nástrojů, ale na individuálním přístupu, kdy je schopna sestavit nástroj z komponentů přímo vybraných zákazníky. Z toho je patrné, že nenabízí modely pro studenty hudebních škol a začínající trombonisty. Právě naopak; jejich nástroje mají z;a cíl vyhovět potřebám profesionálních trombonistů v řadách symfonických těles, jazzových uskupení a sólistům.​e profesionální nástroj s kvartovou a kvintovou přípojkou s axiálními ventily, který se svými zvukovými vlastnostmi a charakterem skvěle souzní jak s orchestrální hudbou, tak i se zvukem big bandu nebo dechových těles. Jak jsme již uvedli výše; u většiny komponentů lze volit z různých materiálů, jejich úprav, velikostí a tlouštěk. Trombon vám na základě jednotlivých komponentů z vaší objednávky rádi sestavíme u nás na firmě. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte naše zákaznické centrum.​a typy v provedení Yellow Brass nebo Red Brass
​i mosazné ústnice různých tvrdostí. Obal není součástí produktu, je třeba jej zakoupit zvlášť.

Kategorie zboží: Dechy | Trombony | Basové


Potřebujete další informace ke zboží Edwards B454-E ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz