Zobrazit větší

Hohner Morino+ V 120

A149:HN182210 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Hohner

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 249 890 Kč

Více informací:

Hohner Morino+ V 120 - Klávesové akordeony - Net Obchodak .cz

Hohner Morino+ V 120


​ý by více a lépe charakterizoval klasický zvuk akordeonu než nástroje s označením Morino. Jedná se o špičkové klávesové akordeony určené především profesionálním muzikantům a pokročilým hráčům. Představují s dobrou volbu pro hráče v orchestru i sólisty. Jejich skvělý dynamický rozsah vám umožní hrát širokou škálu hudebních stylů – od klasické hudby, folku po pop/rock a jazz.​ž stoleté tradice a tím i nabytých zkušeností s jejich designem, stavbou a výrobou. Řemeslná zručnost a kvalitní použité materiály ve spojení s moderními technologickými postupy zaručují stálý vysoký standard jejich výrobků, které se po právu mohou pyšnit označením \„Top quality made in Germany\“.
Kategorie zboží: Klávesy | Akordeony | Klávesové akordeony


Potřebujete další informace ke zboží Hohner Morino+ V 120 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz