Zobrazit větší

Eventide H9000

A149:HN189171 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Eventide

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 14 dnů od objednávky.Cena: 173 990 Kč

Více informací:

Eventide H9000 - Vokální procesory - Net Obchodak .cz

Eventide H9000


​e osmikanálový efektový procesor, který ocení ti nejnáročnější uživatelé. Oproti svému předchůdci H8000 nabízí osmkrát větší procesní výkon a široké možnosti konektivity (AES/EBU, ADAT, 16 USB kanálů ad.).​e H9000 vhodný pro simultánní processing několika nástrojů nebo surround. Koncept efektových řetězců pak umožňuje do signálové cesty zařadit jakoukoliv kombinaci čtyř efektů. Díky rozsáhlým možnostem konfigurace se efekty v H9000 mohou chovat jako hlas (podobně jako v případě piana nebo syntezátoru), pedalboard nebo modulární syntezátor s efekty.​e ovládat pomocí předního panelu, prostřednictvím softwarového panelu emote nebo jako plug-in ve vašem oblíbeném DAW.

Kategorie zboží: Zvuková technika | Efekty, procesory a přehrávače | Vokální procesory


Potřebujete další informace ke zboží Eventide H9000 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz