Zobrazit větší

ESP Alex Skolnick LB

A149:HN190598 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: ESP

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 191 190 Kč

Více informací:

ESP Alex Skolnick LB - Les Paul - Net Obchodak .cz

ESP Alex Skolnick LB


​e o nástroje pro opravdové fajnšmekry a sběratele zhotovené zkušenými kytaráři z těch nejlepších dostupných materiálů.​e i zcela odlišným směřování v jazzovém triu Alex Skolnick Trio či bočními fusion projekty typu Attention Deficit.​ž na první pohled upoutá topem z fládrovaného javoru s barevnou úpravou Lemon Burst a kontrastní lemovkou. Samotné tělo je zhotoveno z mahagonu. K mahagonovému krku s konstrukcí set-thru, tj. krkem zapuštěným hluboce do těla, a příjemným U profilem přiléhá palisandrový hmatník osazený dvaadvaceti pražci typu Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují perleťové bloky s výrazným signature motivem na dvanáctém pražci.​a potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), ovladač tónové clony s funkcí push/pull, která umožňuje rozdělit cívky snímačů a dosáhnout zvuku single-coilů a páčkový přepínač snímačů. K dalším kvalitním použitým komponentům patří pevná kobylka a struník TonePros locking TOM, ladící mechaniky Grover nebo rolny Dunlop.​e dodávána v kufru spolu s certifikátem pravosti.​e výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hettfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera.

Kategorie zboží: Kytary | Elektrické kytary | Les Paul


Potřebujete další informace ke zboží ESP Alex Skolnick LB ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz