Zobrazit větší

Roland TD-50KVX

4957054509170

A149:HN191538 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Roland

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 205 890 Kč

Více informací:

Roland TD-50KVX - Elektronické bicí sady - Net Obchodak .cz

Roland TD-50KVX


​i high-end modely série V-Drums. Přináší skvělý zvuk na profesionální úrovni, intuitivní ovládání a přirozenou hratelnost, díky které budou hráči zvyklí na akustické soupravy jako doma. Se zvukovou technologií Prismatic Sound Modeling nabídne souprava expresivní a věrný zvuk, který z ní dělá jasnou volbu špičkových hráčů.​e modul TD-50, nabízející jednoduché a logické ovládání, umožňující snadné nastavení každého bubínku a činelu. Vybírat lze z mnoha presetů, bicích souprav a jednotlivých zvuků, a to včetně jejich editace díky přehlednému displeji. Hrát můžete s vašimi oblíbenými skladbami pomocí slotu na SD kartu, případně je možné využít USB s deseti výstupními kanály pro vícestopé nahrávání jediným USB kabelem. Konektivita je zaručena skrz stereo XLR master výstup a osm přímých výstupů TRS se symetrickým zapojením přímo do PA.​e tvořena nově vyvinutým čtrnáctipalcovým snare bubínkem PD-140DS a čtveřicí tomů PD-108-BC a PD-128-BC s dvouvrstvými síťkovanými blánami, hi-hat činelem VH-13 se standardním úchytem na běžný hi-hat stojan, a také trojicí činelů – crash CY-14C, crash/ride CY-15R a ride CY-18DR. Sestavu uzavírá basový buben KD-220 s 22\“ dřevěným akustickým korpusem a bytelná rampa MDS-STAGE. Součástí dodávky není hi-hat stojan, je tedy nutné jej dokoupit samostatně.

Kategorie zboží: Bicí | Elektronické bicí | Elektronické bicí sady


Potřebujete další informace ke zboží Roland TD-50KVX ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz