Zobrazit větší

Fender 1966/67 Jazz Bass All Original!

A149:HN200803 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Fender

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 169 990 Kč

Více informací:

Fender 1966/67 Jazz Bass All Original! - Boutique baskytary - Net Obchodak .cz

Fender 1966/67 Jazz Bass All Original!


​e se objevují velmi zřídka. Úplně původních Fenderů z 60. let je také jako šafránu. A zde jeden máme! Jedná se o hráčský i sběratelský skvost, hraný tak akorát, aby měl dostatek patiny a přitom si zachoval původní stav.​d názvem Deluxe. V roce 1966 dostal lemovaný hmatník následovaný blokovými výložkami hmatníku. Až do roku 1968 byl Jazz Bass lakován v nitrolaku, tyto nástroje patří k nejvíce ceněným, zvlášť pokud jsou v originálním stavu. A to platí i pro tento exemplář.​o roku následujícího, čili se bere z;a rok výroby 1967. Nástroj je v původní konfiguraci, která zahrnuje: olšové tělo kryté čtyřvrstvým tortoise pickguardem; 2 single snímače; ovladače Volume-Volume-Tone, vintage kobylku s drážkovanými kameny, javorový krk s A profilem; palisandrový hmatník s lemováním a blokovými orientačními značkami, lízátkové "lolly-pop" ladicí mechaniky; nitrocelulózový lak.​e v původním stavu. Na těle i na krku je vidět i cítit odpovídající patinu, která podtrhuje jeho autenticitu. Nitrolak je na běžných místech ošoupaný a zestařený, na několika běžných místech odřený, na zadní straně je odřenina v místě hráčova pásku tzv. "buckle rash". Krk nástroje je perfektní, lze nastavit velice nízký dohmat.​ý od vintage Jazz Bassu očekáváte. Znělý, barevný s prokreslenými, dobře artikulujícími středy. Nástroj je náležitě vyhraný a má dostatek spodků v tónovém spektru. Nastavením ovladačů hlasitosti snadno docílíte široké palety zvuků.​e prodává včetně původních chromových krytů snímačů a originálního kufru Fender, který je vzhledem ke svému stáří vhodný jen na uložení nástroje. Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Kategorie zboží: Boutique | Boutique baskytary


Potřebujete další informace ke zboží Fender 1966/67 Jazz Bass All Original! ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz