Zobrazit větší

Gibson 2009 Les Paul Standard \\\´59 Reissue VOS Burst Brothers

A149:HN206197 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Gibson

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 174 990 Kč

Více informací:

Gibson 2009 Les Paul Standard ´59 Reissue VOS Burst Brothers - Boutique kytary - Net Obchodak .cz

Gibson 2009 Les Paul Standard ´59 Reissue VOS Burst Brothers


​ž je tato kytara, která byla vyrobena pouze ve 33 kusech k šedesátiletému výročí vzniku původní předlohy. Každý ze 33 kusů byl postavem podle požadavků dvojice "Burst Brothers" a na konci výrobního procesů také prošel jejich rukama.​e skrývají Dave Belzer a Drew Berlin, kteří platí z;a jedny z největších odborníků na poli vintage kytar v Kalifornii, a potažno na celém světě. V 90. letech otevřeli slavný Hollywood Vintage Room. Patří jim také několik prvenství a rekordů v novodobých dražbách. Pánové Belzer a Berlin měli možnost prozkoumat zřejmě víc původních Les Paulů z konce 50. let než kdokoliv jiný. Díky jejich znalosti vznikla právě tato limitovaná edice.​e honosí tato 11. ze 33 vyrobených kytar limitované edice ještě jednou výsadou. Patřila do sbírky fenomenálního českého kytaristy Michala Pavlíčka, a ten si své kytary vybírá opravdu pečlivě.​o protože byla zkonstruována přesně podle vintage specifikací z ručně vybíraných materiálů. Charakterizuje ji realistický \´59 profil krku, vintage spoj krku Deep Neck Tenon, kobylka ABR1, nylonový nultý pražec nebo speciálně navinuté snímače právě podle přání sběratelů Burst Brothers. Dále jsou to speciální tmavější červený lak na stranách a na zadní straně nástroje nebo přesné repliky dobového hardwaru.​e smosebou naprosto tradiční: mahagonový krk, mahagonové tělo a javorový top, vlastnoručně vybíraný - kým jiným než opět dvojicí Burst Brothers. Kytara se prodává v původním luxusním kufru Gibson včetně továrního certifikátu.​e v excelentní kondici. Na těle i na hlavě najdete velmi malé známky po prstech Michala Pavlíčka. Nitrocelulózový lak je patřičně měkčí než modení laky, naoproti tomu nechává kytaru dýchat, rezonovat a zpívat. Tento klenot není pouze kytara, je to část zhmotněné historie, i když jde o repliku. S tímto nástrojem v rukou máte vše ve vašich rukou.​o starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Kategorie zboží: Boutique | Boutique kytary


Potřebujete další informace ke zboží Gibson 2009 Les Paul Standard ´59 Reissue VOS Burst Brothers ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz