Zobrazit větší

Taylor PS14ce V-Class Bracing 2019

00887766101161

A149:HN207688 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 206 990 Kč

Více informací:

Taylor PS14ce V-Class Bracing 2019 - Grand Auditorium - Net Obchodak .cz

Taylor PS14ce V-Class Bracing 2019


​e elektroakustická kytara typu Grand Auditorium značky Taylor, která spadá mezi řadu modelů vybavených patentovaným designem žebrování V-Class.​e vyrobena z masivního severoamerického smrku Adirondack, zadní deska a luby jsou zhotoveny z masivního blackwoodu. Zkosená ramenní opěrka a tvarovaný spodní výřez těla poskytují hráčům větší herní komfort.​o celé jeho ploše zdobí výrazný perleťový motiv Nouveau. Mezi další stylové prvky nástroje patří černý grafitový nultý pražec, zdobná rozeta z perleti paua, lemovka z afrického ebenu a zlaté mechaniky Gotoh.​e osazena kvalitní firemní elektronikou. Taylor Expression System 2 používá tři speciálně designované nezávislé piezoelektrické snímače umístěné z;a kobylkou. Na rozdíl od konvenčních snímačů nesnímají pohyb desky nahoru a dolu, ale přirozené vibrace kobylkového sedla vpřed a vzad. Díky tomu je zvuk mnohem přirozenější, barevnější a příjemnější a lépe reaguje na dynamiku Vaší hry. Zároveň díky novému preampu je signal o 25 % silnější. Samozřejmostí je eliminace zpětné vazby a možnost nastavit hlasitost, basy a výšky.​e dodáván v luxusní kufru.

Kategorie zboží: Kytary | Akustické kytary | Grand Auditorium


Potřebujete další informace ke zboží Taylor PS14ce V-Class Bracing 2019 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz