Zobrazit větší

Gibson 2009 Jimmy Page \\\“Number Two” Les Paul Burst VOS

A149:HN210024 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Gibson

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 177 990 Kč

Více informací:

Gibson 2009 Jimmy Page “Number Two” Les Paul Burst VOS - Boutique kytary - Net Obchodak .cz

Gibson 2009 Jimmy Page “Number Two” Les Paul Burst VOS


​e si z;a část celoživotních úspor koupíte opravdový vintage Les Paul ’59 Burst Standard v zachovalém původním stavu (a leckdo ví, že příležitostí koupit takový skvost je zatraceně po málu) a následně si tento sen všech sběratelů modifikujete, předěláte, aby se Vám na něj hrálo ještě lépe, přičemž je vám trochu jedno, že má nevyčíslitelnou historickou hodnotu... Je Vám to také proti mysli? Zní to šíleně? Ano, smysl to samozřejmě nedává... pokud nejste podle všeho nejslavnější uživatel Les Paulu všech dob - Jimmi Page. Zakládající člen Led Zeppelin, člen Yardbirds, kytarový mág, někdy též označovaný z;a praotce heavy metalu, takovou kytaru má. A patří mezi jeho nejoblíbenější. Před nedávnem ji dal na chvíli z ruky, aby nechal nejen své fanoušky na chvíli doufat, že by si mohli byť na její přesnou repliku zahrát...​o koncertního a studiového nástroje, který upravil podle svých potřeb. Do prodeje byly uvedeny tři verze podle stupně relicu (neboli umělého autentického zastaření), ale u autorizovaných prodejců značky Gibson se dlouho neohřály. Tento nástroj je ve verzi VOS, má tedy pouze základní velmi lehký relic od Toma Murphyho, a jde o 121. vyrobený kus.​a těle je speciální barvy Page Burst \“Number Two”. Všechny potenciometry jsou typu push-pull a navíc jsou zde 2 další přepínače pod pickguardem, slouží k ovládání veškerých kombinací, které nabízejí rozpínatelné snímače Jimmy Page "Number Two" Bucker a Jimmy Page BurstBucker. Povšimnout si můžete i takových detailů jako děr a otlačení po vyměněných mechanikách nebo tmavé skvrny u patky krku. Vše je přesně podle specifikací originálu, každičký detail a v neposlední řadě zvuk. Pro jeho navození si pusťte třeba tklivý úvod z písně "Since I\'ve Been Loving You"...​e téměř zánovní, ve sběratelském stavu. Součástí prodeje je původní kufr s veškerými dokumenty, se kterými vyšla kytara z továrny.​e prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Kategorie zboží: Boutique | Boutique kytary


Potřebujete další informace ke zboží Gibson 2009 Jimmy Page “Number Two” Les Paul Burst VOS ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz