Zobrazit větší

Antelope Audio 10MX

A149:HN210987 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 177 140 Kč

Více informací:

Antelope Audio 10MX - Synchronizéry - Net Obchodak .cz

Antelope Audio 10MX


​e firma s více jak dvacetiletou tradicí zabývající se výrobou modelingových mikrofonů, digitálních zvukových karet a dalšího příslušenství pro nahrávací studia a živý recording. Výrobky značky Antelope Audio používají profesionální zvukaři a hudebníci po celém světe. Pokud hledáte vysokou kvalitu z;a přijatelnou cenu, tato značka byla stvořena právě pro vás.​e vaším cílem studio, které vyhoví nejnáročnějším požadavkům, pak jistě sáhnete po generátoru Time kódu, který používá 100.000 krát přesnější obvod, než běžné Quartz oscilátory v ostatních zařízeních.​o odmítají kompromisy v kvalitě zvuku, je tu Isochrone 10M – referenční generátor s atomy Rubidia, pracující na bázi skutečné atomové technologie. 10M byl vyvinut speciálně proto, aby oslovil nejnáročnější audiofily a zvukové profesionály.​o OCX HD. Pokud je spojíte s Isochrone 10M, okamžitě přepnou svůj provoz na špičkový Rubidiový generátor. Isochrone 10M je zásadní nástroj pro dosažení analogového zvuku. Odborníci se shodují, že 10M je pravděpodobně nejlépe znějící generátor Time kódu, co byl kdy vyroben.​y vynikají extrémně odolnou mechanickou konstrukcí pro vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Pro přístroje Antelope je tradiční jednoduchost zapojení, jen připojit a zapnout. Indikátory provozu na předním panelu jsou snadno čitelné, s jako provozní informace na brilantním displeji, který dominuje masivnímu a stylovému přednímu panelu.

Kategorie zboží: Studio | Synchronizéry


Potřebujete další informace ke zboží Antelope Audio 10MX ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz