Zobrazit větší

Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul

A149:HN211405 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Gibson

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 229 990 Kč

Více informací:

Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul - Boutique kytary - Net Obchodak .cz

Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul


​i novodobými kytarami značky Gibson, které se inspirují v minulosti. Nejdená se o relativně běžnou historickou reissue Les Paulu z roku 1959, nýbrž jde o unikátní limitovanou edici, dokonalé napodobení přímo jediné konkrétní kytary.
​e sériovým číslem 9 1953 se stal legendou mezi sběrateli. Obdivovaná kytara z roku 1959 z;a svůj život dostala několik přiléhavých přezdívek, které odrážejí neobvykle vykreslenou vrchní desku, známá je po celém světě pod přezdívkami jako The Claw, Hawaii Burst nebo Carmelita. Díky spolupráci posledních majitelů a díky moderní smínací technologii mohli vyrobit mistři z dílny Gibson Custom přesnou repliku původní Carmellity. Nástroj oprávněně dostal nálepku Collector\'s Choice a číslo 37 v této přísně limitované sérii.
​o i takový detail jako kufr jsou podrobené detailnímu zestaření - relicu. Každý škrábanec je vyroben zvlášť, podle stavu sběratelské legendy. Nechybí Collector’s Choice certifikát.
​e nachází v jak jinak než sběratelském stavu. Kytara je téměř nehraná. Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží, prodává se v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Kategorie zboží: Boutique | Boutique kytary


Potřebujete další informace ke zboží Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz