Zobrazit větší

Kawai Novus NV-10

A149:HN213005 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Kawai

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 238 580 Kč

Více informací:

Kawai Novus NV-10 - Křídla - Net Obchodak .cz

Kawai Novus NV-10


​e skvěle zpracované digitální piano ve tvaru klasického koncertního křídla, které vyniká hned na několika frontách a uspokojí i ty nejnáročnější klavíristy.​i integrovaný kladívkový systém se senzory, let-off simulací a závažím, díky němuž mají spodní klávesy tužší dohmat, podobně jako na akustickém pianu.​e zaručen pomocí technologie multikanálového samplování všech 88 kláves koncertního křídla SK-EX. K dispozici jsou čtyři hráčské režimy (4 Hand mode, split mode, dual mode, reverb/efekty), možnost nastavení resonance strun a alikvótů nebo virtuální technik s devatenácti upravitelnými parametry.​e propracovaný ozvučný systém se třemi reproduktory a při zapojení sluchátek se aktivuje prostorová simulace, díky níž je hra se sluchátky mnohem přirozenější. Piano navíc obsahuje dvoustopý integrovaný rekordér s možností zaznamenání až 90tis. not.​o formátů MP3, WAV, SMF, USB vstup nebo ušlechtilý kabinet s šestipolohovým stojanem na noty.​a moderní piano bez starostí o neustálé dolaďování, Kawai Novus NV-10 byste při výběru rozhodně neměli opominout. Nástroj je k dostání v odstínu černé s vysokým leskem a kromě skvělých hráčských vlastností nabízí také stylový design padnoucí do každé moderně vybavené domácnosti.

Kategorie zboží: Klávesy | Digitální piana | Křídla


Potřebujete další informace ke zboží Kawai Novus NV-10 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz