Zobrazit větší

Ibanez PS4CM

4549763227713

A149:HN213379 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Ibanez

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 15 dnů od objednávky.Cena: 195 990 Kč

Více informací:

Ibanez PS4CM - Hard a Heavy - Net Obchodak .cz

Ibanez PS4CM


​e signifikantním tvarem těla označovaným jako Iceman je signature model kytaristy legendární rockové formace Kiss Paula Stanleyho. Jedná se o luxusní model, který jistě osloví hudební znalce a sběratele.​e zhotoveno z mahagonového základu a javorového topu. Vaší pozornosti jistě neujde luxusní finiš v působivém designu rozbitého zrcadla (Gold Cracked Mirror) a stylová perleťová obvodová lemovka. Ke krku složeného ze tří kusů javoru je přilepen ebenový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium. Zaoblené hrany hmatníku poskytují hráčům pohodlný úchop krku (Prestige fret edge treatment), orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky složené z perleti (Abalone) a její imitace (Acrylic).​o zpěvná sóla či akordové rozklady, zároveň i hutnost a agresivitu pro ostře tesané rockové a metalové riffy. Nástroj díky tomu nalezne uplatnění v široké škále hudebních žánrů. Charakter zvuku lze upravovat pomocí dvou potenciometrů hlasitosti, tónové clony a třípolohového přepínače snímačů.​e dodávána v kufru.

Kategorie zboží: Kytary | Elektrické kytary | Hard a Heavy


Potřebujete další informace ke zboží Ibanez PS4CM ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz