Zobrazit větší

Jackson Chris Broderick Soloist 7, Ebony Fretboard, Transparent Black

885978094868

A114:216950 (pro objednávky)

Nové

7 strunná elektrická kytara ze série Artist Signature, vyrobená podle modelu kytaristy Megadeth Chrise Brodericka. Tělo s tvarem Soloist je vyrobeno...

Více informací:

Výrobce: Jackson

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 174 890 Kč

Více informací:

Jackson Chris Broderick Soloist 7, Ebony Fretboard, Transparent Black - 7-strunné kytary - Net Obchodak .cz

Jackson Chris Broderick Soloist 7, Ebony Fretboard, Transparent Black

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


7 strunná elektrická kytara ze série Artist Signature, vyrobená podle modelu kytaristy Megadeth Chrise Brodericka. Tělo s tvarem Soloist je vyrobeno z mahagonu, klenutá vrchní deska z obláčkového javoru, javorový krk je osazen ebenovým hmatníkem s 24 Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,87" (47,6mm). Kytara je vybavena dvojicí snímačů Chris Broderick Design výrobkued Custom Direct-Mount DiMarzio. K ovládání slouží potenciometry Master Volume, Master Tone, Killswitch a 3 polohový přepínač. Hardware obsahuje kobylku Floyd Rose Pro a ladící mechaniku Planet Waves Auto-Trim. Povrchová úprava Transparent Black.

Kategorie zboží: Kytary | Elektrické kytary | 7-strunné kytary


Potřebujete další informace ke zboží Jackson Chris Broderick Soloist 7, Ebony Fretboard, Transparent Black ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz