LEGO - City 60223 Kombajn

A12:118405 (pro objednávky)

Nové

LEGO® City 60223 Kombajn , výrobce LEGO. Zažij život na farmě a pracuj s úžasným kombajnem!Seskoč z kabiny přepravníku a pomoz farmáři...

Více informací:

Výrobce: Lego

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 686 Kč

Více informací:

LEGO - City 60223 Kombajn - City - Net Obchodak .cz

LEGO - City 60223 Kombajn


LEGO® City 60223 Kombajn , výrobce LEGO. Zažij život na farmě a pracuj s úžasným kombajnem!


Seskoč z kabiny přepravníku a pomoz farmáři sklidit úrodu! Odpojit přívěs, spusť rampy a vylož kombajn. Když farmář dokončí orbu, zajisti sběrač a nalož kombajn. Zvedni rampy, připoj přívěs a vyber se na další pole. Nezapomeň po silnici zamávat Strašák v poli! Farmářova práce v LEGO® City nikdy nekončí!
Pomoz farmáři z LEGO® City sklidit úrodu se stavebnicí 60223 Kombajn! Tento odolný přepravník obsahuje otevírací kabinu pro minifigurku a tažné zařízení, jakož i plošinový přívěs s držákem na sběrač a 2 spouštěcí rampy.
Tato fantastická farmářská hračka obsahuje i bílo-žluto-zelený kombajn s otevírací kabinou pro minifigurku, snímatelný sběrač a kloubový vykladač v zadní části, jakož i 2 LEGO minifigurky a sestavitelnou figurku strašáka v poli.
Součástí jsou 2 minifigurky z LEGO® City: farmáře a řidiče kamionu, jakož i sestavitelnou figurku strašáka v poli.
Počet dílků 358 , počet figurek 2

Pro děti od 5 let

Kategorie zboží: Baby a děti | LEGO hračky | City


Potřebujete další informace ke zboží LEGO - City 60223 Kombajn ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz