LELLY - National Geografic Zvířátka z deštného pralesa 770713 Šimpanz - 36 cm

A12:114598 (pro objednávky)

Nové

National Geografic Zvířátka z deštného pralesa 770713 Šimpanz - 36 cm, výrobce Lelli. Plyšové zvířátko šimpanz z kolekce Zvířátka z...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 326 Kč

Více informací:

LELLY - National Geografic Zvířátka z deštného pralesa 770713 Šimpanz - 36 cm - Plyšová zvířátka National Geographic - Net Obchodak .cz

LELLY - National Geografic Zvířátka z deštného pralesa 770713 Šimpanz - 36 cm


National Geografic Zvířátka z deštného pralesa 770713 Šimpanz - 36 cm, výrobce Lelli. Plyšové zvířátko šimpanz z kolekce Zvířátka z deštného pralesa - zvířátek, které žijí na africkém i americkém kontinentu.


Opravdový šimpanz v přírodě žije v Africe
Víme, že šimpanz je učenlivé zvířátko, které je nejpodobnější nám, lidem. Ale nezapomeň, celkem stejní nejsme, proto pokud ti někdo řekne že se chováš jako opička, nemusí to být lichotka!
Tvůj plyšový šimpanzík má 36 cm, jeho skutečný bratříček je mnohem větší - může narůst až do 120 cm a má až 60 kg!
Zvířátka jsou velmi lehké a příjemné na dotek a jsou tak skvělým přátelům přes den iv noci.
Zvířátka můžete prát v pračce na 30 stupňů, pokud se nevejdou, tak ručně se houbou. Po usušení jejich nezapomeňte učesat - budou jako nové!
Díky kvalitnímu provedení může být společníkem jako dospělého člověka, tak i novorozeného miminka.
Zvířátka pomáhají dětem poznávat a chránit přírodu a zejména si ji oblíbit.
Díky kolekcím se děti hravou formou seznámí, kde mají zvířátka svůj domov.
Plyšová zvířátka s licencí National Geografic jsou vytvořeny v Itálii a jejich společným rysem je to, že se věrně podobají svým sourozencům ve volné přírodě.
Zvířátka vytvořila společnost Venturelli Angelo - Lelli.
Pro děti od narozeníItalskou společnost Lella založil 1956 Angelo Venturelli, v té době dělník. První plyše vymyslel a na základě papírové formy vystřihl z látky ve své sklepě. Hračky mu sešila manželka, v té době švadlena, a naplnila jejich čím přišlo - slámou, korkem ... První rok zvířátka rozdávali rodině. Jelikož však poptávka výrazně rostl, rozhodl se založit skutečnou firmu na výrobu plyšových hraček. Samozřejmě, vše chtělo svůj čas, ale že se ubral správným směrem dokazuje, že společnost Venturelli Angelo se svou výhradní značkou Lella má dnes významné postavení na mezinárodním trhu. Důkazem je i to, že spolupracuje s takovou významnou vědeckou a vzdelácvacou neziskovou organizací, jakou je National Geographic .

Kategorie zboží: Baby a děti | Hračky | Hračky podle kategorií | Plyšové hračky | Plyšová zvířátka National Geographic


Potřebujete další informace ke zboží LELLY - National Geografic Zvířátka z deštného pralesa 770713 Šimpanz - 36 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz