Zobrazit větší

Hohner Morino+ IV 96 Black

4009126357018

A114:246290 (pro objednávky)

Nové

Akordeon ze série Morino + určený pro profesionální hráče. Nástroj nabízí zvukovou flexibilitu, bohatý, dynamický tón, profesionální...

Více informací:

Výrobce: Hohner

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 207 100 Kč

Více informací:

Hohner Morino+ IV 96 Black - Akordeony - Net Obchodak .cz

Hohner Morino+ IV 96 Black

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


Akordeon ze série Morino + určený pro profesionální hráče. Nástroj nabízí zvukovou flexibilitu, bohatý, dynamický tón, profesionální robustní provedení a příjemný pocit ze hry. Akordeon ze série Morino + je určen především pro pokročilé hráče a vhodný pro žánry jako klasika, pop, jazz a rock. Nástroj nabízí 37 chromatických kláves, které kombinuje s 96 basovými tlačítky. Akordeon je vyzbrojen 13 registry, 11 barevné provedeními hlasu, 4 hlasy, dvojicí hlasov v Cassotto, 5 standardními basovými zvuky a 7 basovými registry. Rozsah not se pohybuje od nejnižšího tónu F až po nejvyšší tón F. Nástroj se může pochlubit také kompaktními rozměry 45 cm x 19 cm a příjemnou hmotností, jen 10,7 kg. V balení je kromě akordeonu přibalen i pás Ergoline a tverdý kufr. Barevné provedení: Black.

Kategorie zboží: .cz | Hobby | Hudební nástroje | Akordeony


Potřebujete další informace ke zboží Hohner Morino+ IV 96 Black ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz