Zobrazit větší

Hohner Morino+ V 120 Black

4009126357186

A114:246291 (pro objednávky)

Nové

Akordeon ze série Morino + určený pro profesionální hráče. Nástroj nabízí zvukovou flexibilitu, bohatý, dynamický tón, profesionální...

Více informací:

Výrobce: Hohner

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 249 890 Kč

Více informací:

Hohner Morino+ V 120 Black - Akordeony - Net Obchodak .cz

Hohner Morino+ V 120 Black

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


Akordeon ze série Morino + určený pro profesionální hráče. Nástroj nabízí zvukovou flexibilitu, bohatý, dynamický tón, profesionální robustní provedení a příjemný pocit ze hry. Akordeon ze série Morino + je určen především pro pokročilé hráče a vhodný pro žánry jako klasika, pop, jazz a rock. Nástroj nabízí 41 chromatických kláves, které kombinuje s 120 basovými tlačítky. Akordeon je vyzbrojen 13 registry, 13 barevné provedeními hlasu, 5 hlasy, dvojicí hlasů v Cassotto, 5 standardními basovými zvuky a 7 basovými registry. Rozsah not se pohybuje od nejnižšího tónu F až po nejvyšší tón A. Nástroj se může pochlubit také kompaktními rozměry 49 cm x 22 cm a příjemnou hmotností, jen 12,4 kg. V balení je kromě akordeonu přibalen i pás Ergoline a tvrdý kufr. Barevné provedení: Black.

Kategorie zboží: .cz | Hobby | Hudební nástroje | Akordeony


Potřebujete další informace ke zboží Hohner Morino+ V 120 Black ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz