Zobrazit větší

Adam S5H

4260113132739

A114:247148 (pro objednávky)

Nové

Aktivní třípásmový main monitor s horizontální orientací. Je určen primárně pro velká nahrávací, rozhlasová a televizní studia. Jako...

Více informací:

Výrobce: ADAM

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 189 990 Kč

Více informací:

Adam S5H - Aktivní studiové monitory - Net Obchodak .cz

Adam S5H

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Stříbrná


Aktivní třípásmový main monitor s horizontální orientací. Je určen primárně pro velká nahrávací, rozhlasová a televizní studia. Jako vlajková loď německého výrobce Adam, splňuje modelová třída S5 ta nejpřísnější kritéria zvukových inženýrů na celém světě. Každý z dvojice 10\'\' basových ELE reproduktorů s vysokou lineární odchylkou je napájen nezávisle vlastním 500 W digitálním zesilovačem. Basové reproduktory jsou vybaveny magnety se symetrickým chlazením, což zbavuje reprodukci jakéhokoliv nežádoucího zkreslení. Středový 4\'\' DCH reproduktor z karbonového kompozitu s hybridním designem, kombinujícím kupoli a kužel je také napájen vlastním 300 W zesilovačem D-Class a pracuje v pásmu 250-3000 Hz. Vylepšený tweeter S-ART se ručně vyrábí přímo v berlínské továrně ADAM Audio a ve spolupráci s novým vyvinutým hliníkovým zvukovodem HPS spolehlivě a přesně reprodukuje vysoké frekvence až do 50 kHz. O optimální lineární odezvu se stará SHARC - integrovaný DSP, který řídí dělící frekvenci monitoru napříč celým spektrem. Výsledkem je krystalicky čistý a konzistentní přednes v celém spektru, precizním podáním prostoru a vynikajícím dynamickým rozsahem při jakékoliv hlasitosti. Max.SPL je 131 dB (v páru na 1m) Vstupní sekce sestává z analogového symetrického XLR vstupu, digitálního AES3 vstupu a výstupu a nechybí ani USB vstup pro softwarovou aktualizaci, resp. řízení monitoru pomocí editoru v počítači. Adam S5H má rozměry 885 x 500 x 430 mm a váží 72,6 kg. Uvedená cena platí pro jeden kus.

Kategorie zboží: Studio | Studiové monitory | Aktivní studiové monitory


Potřebujete další informace ke zboží Adam S5H ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz