Filtr TETRA Tec EX 800 Plus vnější

4004218240964

A2:A1-240964 (pro objednávky)

Nové

Vnější filtr s 5 různými filtračními médii.NIžší spotřeba energie o 35% oproti původním filtrům. Menší ztráta třením / méně hluku...

Více informací:

Výrobce: Tetra

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 799 Kč

Více informací:

Filtr TETRA Tec EX 800 Plus vnější - Akvarijní filtry - Net Obchodak .cz

Filtr TETRA Tec EX 800 Plus vnější

Vlastnosti pro toto elektro zboží:

  • Regulace průtoku: Ano
  • Typ přístroje: Vnější filtr
  • Typ vody: Sladká
  • Pro akvária o objemu do: 300 litrů


Vnější filtr s 5 různými filtračními médii.

NIžší spotřeba energie o 35% oproti původním filtrům. Menší ztráta třením / méně hluku – nové hadice a přípojky, včetně předfiltru. Vylepšené těsnění proti protékání (zploštělé těsnění oproti O kroužku). Vylepšené připojovací ventily proti protékání. Nové startovací tlačítko proti protékání– nový těsnící systém (startovací tlačítko se už také nezasekává ve spodní poloze). Řada vnějších akvarijních filtrů Tetra EX Plus obsahuje 3 modely určené pro akvária o objemu do 500 litrů (EX 600, EX 800, EX 1200).

Výkonné a tiché. Připraveny k použití a dodávány s 5 různými filtračními médii: Tetra CR keramické filtry, kroužky, Tetra BF Biologická filtrační pěna a Tetra BB Bio filtrační kuličky na podporu usazení filtračních baktérií, Tetra CF Carbon filtrační médium pro odstraňování škodlivých organických látek a Tetra FF filtrační vata - spolehlivě odstraní jemné částice a podporuje čistou vodou.Předfiltr zajistí minimální údržbu. Odpojovací ventily pro jednoduché, pohodlné čištění filtru Inteligentní systém zamykání zajišťuje,že filtr zůstává zcela vodotěsné. Filtrační koše jsou vybaveny držadly, aby čištění bylo jednoduché.

Kapacita filtru: 6,6 l, obsahuje 4 filtrační koše.

Výkon: 790 l / h.

Vhodný pro akvária o objemu 100 - 300 l.

 

 

Odkaz na stažení manuálu:

Stáhnout manuál

Kategorie sportovního zboží: .cz | Hobby | Chovatelství | Akvaristika | Akvarijní filtry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Filtr TETRA Tec EX 800 Plus vnější ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz