Zobrazit větší

Henri Selmer Paris Super Action III Gold Lacquer

A149:HN186132 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 274 000 Kč

Více informací:

Henri Selmer Paris Super Action III Gold Lacquer - Baryton saxofony - Net Obchodak .cz

Henri Selmer Paris Super Action III Gold Lacquer


​a intimního zvukového a dynamického vyjádření. Stabilita ladění a přesná intonace jsou samozřejmostí.​e pozlacené se zdobnými prvky v podobě rytiny. Nástroj dále disponuje rozsahem až do vysokého F# a hlubokého A, nastavitelnou opěrkou pro palec, koženými podlepkami, kovovými rezonátory, vodní klapkou a nástavcem. Součástí balení je lakovaná hubička S80 C a kvalitní pevné pouzdro s bytelnými madly a popruhem.​e může pyšnit tradicí výroby dechových nástrojů a komponentů sahající až do roku 1885. Ta až do dnešních probíhá v továrně ve francouzském Mantes-la-Ville, kde se na výsledné podobě nástrojů podílí řada zkušených řemeslníků. Hudební nástroje s touto značkou se tak právem mohou těšit oblibě mezi hráči symfonických orchestrů i špičkových sólistů.

Kategorie zboží: Dechy | Saxofony | Baryton saxofony


Potřebujete další informace ke zboží Henri Selmer Paris Super Action III Gold Lacquer ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz