Zobrazit větší

C.G. Conn 62HCL bass Trombone Professional

641064438585

A114:251237 (pro objednávky)

Nové

Bb / F / D / Gb basový trombon 62H ze série Professional. Nástroj je vybaven duálním patentovaným systémem rotorů CL2000 a vrtáním velikosti...

Více informací:

Výrobce: C.G. Conn

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 229 190 Kč

Více informací:

C.G. Conn 62HCL bass Trombone Professional - Basové trombony - Net Obchodak .cz

C.G. Conn 62HCL bass Trombone Professional

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Sunburst
  • Velikost: 3/4


Bb / F / D / Gb basový trombon 62H ze série Professional. Nástroj je vybaven duálním patentovaným systémem rotorů CL2000 a vrtáním velikosti 14,27 mm. Trombon je vyroben z mosazi v lakovaném zlatém provedení s ručně tepanou ozvučnicí o průměru 229 mm. Vnitřní znižec je velmi odolný a má rychlou a citlivou reakci. K nástroji je přibaleno také stylové a pevné dřevěné pouzdro, které ho chrání před nepříznivým vlivem počasí a mechanickým poškozením, trojice vyměnitelných leadpipes, jakož i nátrubek Conn 1 1/2 G. Ladění Bb / F / D / Gb.

Kategorie zboží: Orchestr | Dechové nástroje | Trombony | Basové trombony


Potřebujete další informace ke zboží C.G. Conn 62HCL bass Trombone Professional ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz