Zobrazit větší

Mivardi Prut Spherea 5m 10-40g

2000020814296

A3:P54303 (pro objednávky)

Nové

Robustní bolňka s matnou povrchovou úpravou blanku z materiálu SHMC 60-50R carbon. Silná, středně rychlá akce je vhodná i pro lov s těžkými...

Více informací:

Výrobce: Mivardi

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 986 Kč

Více informací:

Mivardi Prut Spherea 5m 10-40g - Bolognesové pruty - Net Obchodak .cz

Mivardi Prut Spherea 5m 10-40g

Vlastnosti pro toto zboží:


  Robustní bolňka s matnou povrchovou úpravou blanku z materiálu SHMC 60-50R carbon. Silná, středně rychlá akce je vhodná i pro lov s těžkými splávky. Prut disponuje dostatečnou silovou rezervou pro zdolávání větších ryb i v silněji tekoucích vodách. Robustní bolňka s matnou povrchovou úpravou blanku z materiálu SHMC 60-50R carbon. Silná, středně rychlá akce je vhodná i pro lov s těžkými splávky. Prut disponuje dostatečnou silovou rezervou pro zdolávání větších ryb i v silněji tekoucích vodách.
  Kategorie zboží: Rybářské potřeby | Pruty | Bolognesové pruty


  Potřebujete další informace ke zboží Mivardi Prut Spherea 5m 10-40g ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

  6 dalších produktů ve stejné kategorii:

  fav
  Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
  NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz