Zobrazit větší

Yamaha CLP-695GP Polished White

4957812626835

A114:258749 (pro objednávky)

Nové

Digitální piano ze série Clavinova, které kombinuje stylovou skříň klavírního křídla s nejmodernější technologií: je vybaveno unikátní...

Více informací:

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 185 890 Kč

Více informací:

Yamaha CLP-695GP Polished White - Digitální piana - Net Obchodak .cz

Yamaha CLP-695GP Polished White

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: N/A


Digitální piano ze série Clavinova, které kombinuje stylovou skříň klavírního křídla s nejmodernější technologií: je vybaveno unikátní klaviaturou GrandTouch s 88 klávesami a nabízí zvuk světoznámých koncertních klavírních křídel Yamaha CFX and Bösendorfer Imperial. Klaviatura GrandTouch s kladívkovým mechanizmem, unikátním uvolňovacím mechanismem kláves a protizávažím zaručuje lepší dotykovou citlivost, větší dynamický rozsah a preciznější expresivní kontrolu. Bílé klávesy jsou vyrobeny z té nejkvalitnější syntetické slonoviny, zatím co černé klávesy jsou potaženy syntetickou ebenovou povrchovou úpravou. Piano nabízí vylepšené virtuální rezonanční modelování (VRM), které kalkuluje rozdílné nastavení strun pro každý z 88 kláves na klaviatuře, s jako alikvotní rezonanci v horních oktávách a plnou rezonanci zvukové desky, obruby, a konstrukce. Je vybaveno i technologií Yamaha Smooth Release pro odezvu s jemnými zvukovými nuansy, nahranými Key-Off samply pro větší realističnost zvuku a třemi pedály včetně pedálu GP Damper Response, který nepřetržitě rozpoznává hloubku stlačení a umožňuje poloviční stisk. Podobně jako akustický klavír, i tento model je pečlivě kalibrován, má precizně umístěny reproduktory a je vyroben z výběrových dřevin pro zaručení optimální rezonance celého těla. Je vybaven dvěma 150W zesilovači a dvěma kuželovými reproduktory ze smrkového dřeva, které zaručují přirozenější zvuk, s jako technologií Twisted Flare Port pro čistší basy. Pokročilá binaurální samplovací technologie pro sluchátka využívá sample modelu CFX, uznávaného koncertního klavírního křídla od Yamahy, zaznamenané pomocí specializovaných mikrofonů. Piano dále nabízí různé efekty (Reverb, Chorus, Inteligentní akustickou kontrolu atd.) a funkce (Dual/Layers, Split), více než 350 přednastavených skladeb, vícestopý rekordér pro nahrávání skladeb či USB audio rekordér, různé vstupy včetně MIDI a USB, nebo připojení Bluetooth. Dodává se spolu s knihou "50 Classical Music Masterpieces" s notovými záznamy, klavírní lavicí a napájecím kabelem. Rozměry produktu: 1430 x 932 x 1237 mm. Hmotnost produktu: 127 kg. Barevné provedení Polished White.

Kategorie zboží: .cz | Hobby | Hudební nástroje | Klávesové nástroje | Digitální piana


Potřebujete další informace ke zboží Yamaha CLP-695GP Polished White ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz