Zobrazit větší

Yamaha N1X Black Polished

4957812635585

A114:301775 (pro objednávky)

Nové

Hybridní digitální piano ze série AvantGrand. N1X přináší autentický klavírní zvuk a pocit při hře s jednoduchým stylovým...

Více informací:

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 196 990 Kč

Více informací:

Yamaha N1X Black Polished - Digitální piana - Net Obchodak .cz

Yamaha N1X Black Polished

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


Hybridní digitální piano ze série AvantGrand. N1X přináší autentický klavírní zvuk a pocit při hře s jednoduchým stylovým designem. Vybaveno je speciální Grand Piano Action klaviaturou, která obsahuje reálnou klavírní mechaniku v kombinaci s optickými klávesovými a kladívkovými snímači. To přináší bezkonkurenční pocit při hře. Piano nabízí zvukové vzorky Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial, které patří mezi nejlepší světové koncertní křídla. Zvukové vzorky jsou nahrávány mikrofony ve 4 různých polohách pro realistický prostorový zvuk. Piano N1X využívá Spatial Acoustic Speaker System společnosti Yamaha - konfigurace reproduktorů ve 4 různých polohách pro dosažení 3D prostorového zvuku (stejně jako při klasickém akustickém křídle). Technologie VRM simuluje rezonanci strun, což přináší stejné vlastnosti a zvuk jako při akustickém nástroji. Piano je kompatibilní s aplikací Smart Pianist, která umožňuje ovládání funkcí prostřednictvím tabletu.

Kategorie zboží: .cz | Hobby | Hudební nástroje | Klávesové nástroje | Digitální piana


Potřebujete další informace ke zboží Yamaha N1X Black Polished ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz