Giants Fishing Druhý plášť Luxury Overwrap 2-3 Man

8592673220325

A3:P57346 (pro objednávky)

Nové

Druhý plášť na bivak Luxury 2-3 Man. Byl použit extrémně kvalitní materiál 10 000mm HH. Druhý plášť na bivak Luxury 2-3 Man. Byl použit...

Více informací:

Výrobce: Giants Fishing

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 6 490 Kč

Více informací:

Giants Fishing Druhý plášť Luxury Overwrap 2-3 Man - Druhé pláště k bivakům - Net Obchodak .cz

Giants Fishing Druhý plášť Luxury Overwrap 2-3 Man

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Distribuce: CZ


Druhý plášť na bivak Luxury 2-3 Man. Byl použit extrémně kvalitní materiál 10 000mm HH.

Druhý plášť na bivak Luxury 2-3 Man. Byl použit extrémně kvalitní materiál 10 000mm HH. Na tento plašť byl použit vodě odolný materiál 10 000mm HH, té nejvyšší kvality, který je 100% nepromokavý.Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky, které jsou součástí balení.


Plášť navíc po natažení na bivak a ukotvení vytvoří v přední části, tedy před bivakem, předsíňku, která je ideální na ponechání zavazadel, které nemusíme mít ve vnitřním prostoru bivaku. Rozměr předsíňky je v nejširším místě 90 cm, poté se obě strany postupně zužují. Plášť je opatřen předním vstupním panelem na oboustranný zip. Nechybí ani odvětrávací přední okna po obou stranách. Hlavní vstupní panel nabízí plný panel, moskytiéru, či lze připevnit pomocí suchého zipu i slídový panel. Boční okna slídový panel nenabízí. Velkou výhodou je přední hliníková soustava ramen, která plášť zpevňuje a přispívá tak výrazně k jeho odolnosti vůči nepříznivému počasí.


 


Specifikace:


- rozměry: Š325 cm x D310 cm x V170 cm


- výška vchodu: 150 cm


- 4 x upevňovací popruhy na pruty


- 3D gumové logo ve štítu pláště


- ve spodní části po obvodu pláště gumové očka pro potřebné a dokonalé vypnutí pláště


- hmotnost: 10,5 kg


- transport.rozměry: 130 cm x 20 cm x 20 cmKategorie zboží: Rybářské potřeby | Camping, outdoor | Bivaky, přístřešky | Druhé pláště k bivakům


Potřebujete další informace ke zboží Giants Fishing Druhý plášť Luxury Overwrap 2-3 Man ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz