Zobrazit větší

Alexander 103 G

A149:HN191722 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 215 990 Kč

Více informací:

Alexander 103 G - Dvojité - Net Obchodak .cz

Alexander 103 G


​e sídlem a továrnou v Mohuči (Mainz) patří již po několik staletí (založení firmy v roce 1782) k předním výrobcům žesťových nástrojů. Byla to právě tato značka v jejíž továrně vznikl na žádost Richarda Wagnera první model dechového nástroje, dnes známého jako Wagnertuba. I v dnešní době náleží dechové nástroje s logem Alexander k tomu nejlepšímu, co můžete na trhu sehnat – a to i díky pokračující rodinné tradici.​e profesionální model lesního rohu (dvoulesnice), jehož zvuk zaslechnete v dechových sekcích mnoha, nejen německých, symfonických těles. Disponuje ručně tepaným zlatomosazným ozvučníkem, čtyřmi rotačními ventily a zcela nezávislými Bb a F ladícími cuky.

Kategorie zboží: Dechy | Lesní rohy | Dvojité


Potřebujete další informace ke zboží Alexander 103 G ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz