Zobrazit větší

Torqeedo Cruise 10.0 R - L

A114:270642 (pro objednávky)

Nové

Novou sérii elektromotorů Cruise R vyvinuli speciálně pro lodě, které mají volant a plynovou páku, a plachetnice, které se řídí kormidlem....

Více informací:

Výrobce: Torqeedo

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 231 990 Kč

Více informací:

Torqeedo Cruise 10.0 R - L - Elektromotory - Net Obchodak .cz

Torqeedo Cruise 10.0 R - L

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Velikost: S


Novou sérii elektromotorů Cruise R vyvinuli speciálně pro lodě, které mají volant a plynovou páku, a plachetnice, které se řídí kormidlem. Modely Cruise R dosahují míru účinnosti až 51%! To znamená, že více než polovina energie obsažené v baterii se promění na hnací výkon (měřeno po odečtení všech ztrát včetně ztrát na vrtuli). Motor je vybaven modulem GPS a palubním počítačem. Motor Torqeedo Cruise 4.0 disponuje než 48 voltový motor stejným výkonem jako 8 HP benzínový motor a posuvnou silou než 9,9 HP benzínový motor.

Kategorie zboží: Motory | Elektromotory


Potřebujete další informace ke zboží Torqeedo Cruise 10.0 R - L ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz