Zobrazit větší

Roland TD-50KVX

A114:279327 (pro objednávky)

Nové

Sada elektronických bicích ze série TD-50KVX. Bicí jsou vybaveny vylepšenými pady ze série V-Drum, které nabízejí dokonale přirozený pocit ze...

Více informací:

Výrobce: Roland

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 199 590 Kč

Více informací:

Roland TD-50KVX - Elektronické bicí soupravy - Net Obchodak .cz

Roland TD-50KVX

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


Sada elektronických bicích ze série TD-50KVX. Bicí jsou vybaveny vylepšenými pady ze série V-Drum, které nabízejí dokonale přirozený pocit ze hry. Spolehnout se tak můžete nejen na dokonale přirozený zvuk, ale hlavně feeling, který kopíruje každý odraz přesně tak, jak reálně blány na akustické sadě. Srdcem sady je výkonný modul TD-50, který je vlajkovou lodí Roland, a který nabízí celou řadu bicích zvuků a sad s neuvěřitelně jasným a realistickým zvukem, jakož i odezvou na hru díky technologii Prismatic Sound Modeling. Profesionální sada TD-50KVX obsahuje kromě špičkového modulu TD-50 i prémiový snare pad PD-140DS, jeden Tom pad typu PD-108-BC, dvojici špičkových přechodových padů PD-128-BC, hi-hat VH-13, Crash pad CY -14C, jeden Ride Pad CY-15R a V-Cymbal Digital Ride CY-18DR. Rozměry produktu: 1650 x 1600 x 1250 mm, hmotnost sady: 56,3 kg. Barevné provedení: Black.

Kategorie zboží: Bicí | Elektronické bicí | Elektronické bicí soupravy


Potřebujete další informace ke zboží Roland TD-50KVX ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz