Zobrazit větší

Yamaha YEP-842 TS

4957812023566

A114:258738 (pro objednávky)

Nové

Eufonium v Bb ladění ze série Neo s tělem vyrobeným ze žluté mosazi se stříbrnou povrchovou úpravou, pozlaceným okrajem a ozvučnicí o...

Více informací:

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 253 890 Kč

Více informací:

Yamaha YEP-842 TS - Euphonia - Net Obchodak .cz

Yamaha YEP-842 TS

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


Eufonium v Bb ladění ze série Neo s tělem vyrobeným ze žluté mosazi se stříbrnou povrchovou úpravou, pozlaceným okrajem a ozvučnicí o průměru 300 mm, vybavené kompenzačním systémem včetně spouště hlavního ladícího pístu, která zaručuje zlepšenou a přesnou regulaci rozsahu i mohutný tón. Páka může být stlačena během hry pro posunutí hlavního pístu dolů, čímž je možné postupně a kontrolovaně snižovat rozsah. Poloha, sklon a pohyb páky mohou být dále upraveny pro optimalizaci provozu spoušťového systému a pro uspokojení individuálních potřeb hráče. Ladící písty hlavní trubice mají tyčovou základnu, ke které se připojuje spoušťová tyč. Průměr vnitřní trubky ladicího pístu hlavní trubice je navíc menší než obvykle, což zaručuje hladký provoz spoušťového systému. Speciální kovový kryt se stará o to, aby ladicí píst hlavní trubice nepřišel do přímého kontaktu s rukama hráče a případně tak nepřenesl olej na jeho oděv. Eufónium má tři horní a jeden boční ventil a je dodáván s pevným pouzdrem a 2mm šestihranným klíčem pro nastavení vertikální polohy a úhlu páky. Průměr dvojitého vrtání: 15-16,8 mm. Výška produktu: 664 mm.

Kategorie zboží: Orchestr | Dechové nástroje | Euphonia


Potřebujete další informace ke zboží Yamaha YEP-842 TS ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz