Stolní mechanické hodiny 2187/1 AMS 31cm

4037445132894

A7:p1458256 (pro objednávky)

Nové

Nástěnné, stolní a podlahové hodiny AMS jsou spojením elegance a precizní německé kvality. Do detailu propracované hodiny AMS jsou vyráběny...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.

Cena: 57 990 Kč

Více informací:

Stolní mechanické hodiny 2187/1 AMS 31cm - Hodiny - Net Obchodak .cz

Stolní mechanické hodiny 2187/1 AMS 31cm

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: zlatá-Žlutá
  • Materiál produktu: Kov
  • Značka hodin: Ams


Nástěnné, stolní a podlahové hodiny AMS jsou spojením elegance a precizní německé kvality. Do detailu propracované hodiny AMS jsou vyráběny již více jak 100 let v německém Schwarzwaldu. Hodiny AMS jsou osazovány přesnými a spolehlivými značkovými strojky, které zaručují spolehlivý a přesný chod a spokojenost zákazníků po celém světě po mnoho let. Pro výrobu těchto hodin jsou používány materiály a zpracování té nejvyšší kvality, proto jsou hodiny této značky dlouhodobou jedničkou ve své produktové třídě. Hodiny AMS jsou i z těchto důvodů také ideálním funkčním exkluzivním dárkem, pro všechny slavnostní příležitostí. Německé hodiny AMS jsou hodiny s trvalou hodnotou. Luxusní hodiny s mechanickým strojem - hodiny trvalé hodnoty po desetiletí. Hodiny jsou vyrobeny z ořechového dřeva. Hodiny se natahují 1x týdně a mají nezávislou vteřinovou ručičku. Lze nastavit 3 melodie: WESTMINSTER, WITTINGTON nebo ST.MICHAEL Hodiny odbíjejí každou čtvrthodinu, v celou odbíjejí počet hodin. Automatické noční vypnutí bití. Možnost trvalého vypnutí odbíjení. Rozměry produktu: 22x31cm Hloubka hodin: 20cm Materiál produktu: vyhlazené ořechové dřevo a minerální sklo. Prodloužená záruka na 3 roky! Made in Germany TENTO MODEL SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT V NAŠÍ PRODEJNĚ.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Hodiny a budíky | Hodiny


Potřebujete další informace k Stolní mechanické hodiny 2187/1 AMS 31cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: