Zobrazit větší

Jídelní židle v bílé ekokůži s béžovým pruhem na opěradle TK2041

A4:TEMPO-0000182209 (pro objednávky)

Nové

Jídelní židle postavená na chromové konstrukci. Určitě jste si také povšimli, jak zajímavě je konstrukce řešená. Židle je potažena...

Více informací:

Výrobce: TEMPO KONDELA

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 880 Kč

Více informací:

Jídelní židle v bílé ekokůži s béžovým pruhem na opěradle TK2041 - Jídelní židle - Net Obchodak .cz

Jídelní židle v bílé ekokůži s béžovým pruhem na opěradle TK2041


Jídelní židle postavená na chromové konstrukci. Určitě jste si také povšimli, jak zajímavě je konstrukce řešená. Židle je potažena ekokůží v bílé barvě. Sedadlo je doplněné moderním pruhem v béžové barvě, která je také z ekokůže. Jak jste si mohli povšimnout pruh je na opěradle, a to dodává židli šmrnc. Židli můžeme považovat jako nadčasoví kousek. Je to opravdu povedený kousek s vytvarovaným sedákem pro příjemné sezení u stolování s přáteli či rodinou. Rozzáří vaši jídelnu nebo kuchyň. Vše je velmi elegantně propojeno. Pro lepší manipulaci s židlí je na opěradle chromová úchytka. Pokud vás neoslovila kombinace barev na této židli, z naší nabídky si můžete vybrat i jiné kombinace. Například židle s béžovou ekokůži, která má na opěradle bílou ekokůži čí židli v černé ekokůži s bílým pruhem. Dodáváno demontované.

Kategorie zboží: Kuchyň a jídelna | Jídelní židle


Potřebujete další informace ke zboží Jídelní židle v bílé ekokůži s béžovým pruhem na opěradle TK2041 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
NajduZboží.cz