Zobrazit větší

Yamaha GB1K Polished EB

4957812417334

A114:20522 (pro objednávky)

Nové

Malé akustické klavírní křídlo ze série Baby Grands s 88 klávesovou mechanikou. Rezonanční deska a žebra nástroje jsou vyrobeny z masivního...

Více informací:

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 277 790 Kč

Více informací:

Yamaha GB1K Polished EB - Klavírní křídla - Net Obchodak .cz

Yamaha GB1K Polished EB

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


Malé akustické klavírní křídlo ze série Baby Grands s 88 klávesovou mechanikou. Rezonanční deska a žebra nástroje jsou vyrobeny z masivního smrku, můstek z masivního javoru. Klávesy jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva. Bílé klávesy jsou potaženy akrylátovou a černé klávesy fenolovou pryskyřicí. Basové struny disponují měděným vinutím. Horní deska nástroje je nastavitelná do 5 poloh. Nástroj disponuje trojicí pedálů, kde střední pedál je pro basový sustain. Pro lepší manipulaci jsou k dispozici pevné mosazné kolečka. GB1K je jedno z nejdostupnějších malých křídel na trhu. Svými rozměry se výborně hodí pro učebny, malé sály nebo domácnosti. Nicméně i přes menší rozměry nabízí výborný zvuk a dynamický rozsah jako jeho větší příbuzní. Rozměry produktu: 151 x 146 x 99 cm, hmotnost 261 kg. Barevné provedení černé s vysokým leskem.

Kategorie zboží: Klávesy | Klavírní křídla


Potřebujete další informace ke zboží Yamaha GB1K Polished EB ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

1 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz