Zobrazit větší

Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish

1480011

A114:223260 (pro objednávky)

Nové

Akustické klavírní křídlo ze série Design výrobkuer Baby Grand s 88 klávesovou kladívkovou mechanikou. Rezonanční deska a žebra nástroje jsou vyrobeny...

Více informací:

Výrobce: Pearl River

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 185 390 Kč

Více informací:

Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish - Klavírní křídla - Net Obchodak .cz

Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


Akustické klavírní křídlo ze série Design výrobkuer Baby Grand s 88 klávesovou kladívkovou mechanikou. Rezonanční deska a žebra nástroje jsou vyrobeny z masivního smrku, můstek z masivního javoru. Klávesy jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva. Basové struny disponují měděným ručním vinutím. Nástroj disponuje trojicí mosazných pedálů. Pro lepší manipulaci jsou k dispozici pevné mosazné kolečka. Malými rozměry se hodí pro učebny, malé sály nebo domácnosti. Navzdory menším rozměrům nabízí výborný zvuk a dynamický rozsah. Rozměry produktu: 150,5 x 148,6 x 99,2 cm. Hmotnost produktu 280 kg. Barevné provedení: Ebony polish.

Kategorie zboží: Klávesy | Klavírní křídla


Potřebujete další informace ke zboží Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz