Zobrazit větší

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 14kW EABX16D9W + EPGA14DV - vytápění & chlazení

A143:HT04126 (pro objednávky)

Nové

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 EABX16D9W + EPGA14DV je zařízení určené k vytápění, chlazení a přípravě teplé pitné...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 273 422 Kč

Více informací:

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 14kW EABX16D9W + EPGA14DV - vytápění & chlazení - Klimatizace - Net Obchodak .cz

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 14kW EABX16D9W + EPGA14DV - vytápění & chlazení


Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 EABX16D9W + EPGA14DV je zařízení určené k vytápění, chlazení a přípravě teplé pitné vody v domácnosti. Je založeno na technologii tepelného čerpadla VZDUCH - VODA s reverzním chodem, která odebírá teplo z venkovního vzduchu až do -25 °C. Daikin nízkoteplotní čerpadlo přináší optimální komfort - jeden systém v zimě vytápí a během celého roku připravuje teplou pitnou vodu. Je možné využít ho i na podlahové vytápění. Díky energetické třídě A+++ je vhodné do nízkoenergetických domů či novostaveb i v kombinaci se stávajícím kotlem. Navíc se díky online ovládání velmi jednoduše ovládá, ať jste kdekoli.

Elegantní nástěnná vnitřní jednotka EABX16D9W je bílé barvy a ladí s ostatními domácími spotřebiči. Je vyrobena z ocelového plechu s povrchovou úpravou. S aplikací vytápění a chlazení má výkon 16,0 - 11,1 kW a 9,0 kW záložní ohřev. Invertorová řídící venkovní jednotka EPGA14DV má nominální výkon 14 kW a používaný typ chladiva je R-32. Je propojena s vnitřní jednotkou chladivovým potrubím.

Kategorie zboží: .cz | Bílé zboží | Klima | Klimatizace


Potřebujete další informace ke zboží Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 14kW EABX16D9W + EPGA14DV - vytápění & chlazení ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz