Zobrazit větší

Náš domov jako odraz naší duše

9788081004728

A63:122164 (pro objednávky)

Nové

Pozor, toto není feng-šuej, ale univerzální vysvětlení principů a souvislostí, které najdeme v našich příbytcích, a tím i v sobě...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 254 Kč

Více informací:

Náš domov jako odraz naší duše - Knihy - Net Obchodak .cz

Náš domov jako odraz naší duše

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Objem: 41
  • Barevné provedení: zelená


Pozor, toto není feng-šuej, ale univerzální vysvětlení principů a souvislostí, které najdeme v našich příbytcích, a tím i v sobě samých!

První část knihy se zabývá správným prouděním energie, významem řádu a struktury v prostoru a čase a vysvětluje rovněž jednotlivé úrovně domu v jejich symbolickém významu. Další části textu věnuje autorka základním informacím o sedmi typech energií a jejich vlivu na lidi, prostředí i jednotlivé místnosti. Poslední část analyzuje naše nejčastější touhy a cíle – a možnosti, jak lze k vyplnění našich přání využít bohatý svět symbolů: barvy, kameny, vůně, hudbu či rostliny. Jak autorka dokazuje, rozhodujícím impulzem k posunu mohou být i malé změny!

Kategorie zboží: .cz | Filmy, knihy, hry | Knihy


Potřebujete další informace ke zboží Náš domov jako odraz naší duše ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz