Zobrazit větší

Stentor Double Bass 3/4 Handmade ProSeries \\'\\'Profundo\\'\\' Decorative

4017269356768

A114:234516 (pro objednávky)

Nové

Ručně vyráběný kontrabas ze špičkové série Profundo s dekorativním vyřezáváním. Kontrabas značky Stentor je určen především pro...

Více informací:

Výrobce: Stentor

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 194 590 Kč

Více informací:

Stentor Double Bass 3/4 Handmade ProSeries 'Profundo' Decorative - Kontrabasy - Net Obchodak .cz

Stentor Double Bass 3/4 Handmade ProSeries 'Profundo' Decorative

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Velikost: 3/4


Ručně vyráběný kontrabas ze špičkové série Profundo s dekorativním vyřezáváním. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří, pokročilé hráče, ale i profesionální hráče, kterým nabízí nejvyšší kvalitu a výhodu ručního zpracování. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin. Zadní deska a boky funkce jsou vyrobeny z výběrového masivního javoru, rezonanční deska je vyrobena z masivního smrku. Javorový krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem. O ladění a intonaci se starají kvalitní mosazné mechaniky a kobylka. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.

Kategorie zboží: .cz | Hobby | Hudební nástroje | Smyčcové nástroje | Kontrabasy


Potřebujete další informace ke zboží Stentor Double Bass 3/4 Handmade ProSeries 'Profundo' Decorative ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz