Zobrazit větší

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 80 (umyvadla Q) N01 Bílá lesk / D09 Arlington 203382

A24:652018 (pro objednávky)

Nové

Koupelnová skříňka BONO SZZ 80 s umyvadlem Q 80 patří do koupelnové řady BONO, která Vás překvapí svým důmyslným zpracováním. Koupelnový...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 9 342 Kč

Více informací:

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 80 (umyvadla Q) N01 Bílá lesk / D09 Arlington 203382 - Koupelnový nábytek - Net Obchodak .cz

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 80 (umyvadla Q) N01 Bílá lesk / D09 Arlington 203382

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Umístění: na okraj vany


Koupelnová skříňka BONO SZZ 80 s umyvadlem Q 80 patří do koupelnové řady BONO, která Vás překvapí svým důmyslným zpracováním. Koupelnový nábytek řady BONO můžete mít doma už do 5 pracovních dnů. Výsuvy Hettich Vnitřní prostor této koupelnové skříňky je řešen jednou velkou zásuvkou, která je uložena na značkových výsuvech Hettich s celoživotní garancí. Prostor této zásuvky je dostatečně vysoký, lze tak do ní bez problémů uložit i vyšší předměty jako jsou například prášky na praní. Zásuvka má tlumené dovírání a umožňuje otevírání z;a čelo. Dekory Koupelnovou skříňku BONO SZZ 80 nabízíme pouze ve třech nejoblíbenějších dřevodekorech (Cafe, Arlington, Nebraska) a klasické bílé v matu i v lesku.

Kategorie zboží: .cz | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Koupelnový nábytek


Potřebujete další informace ke zboží Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 80 (umyvadla Q) N01 Bílá lesk / D09 Arlington 203382 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz