Zobrazit větší

Audient ASP4816

5060374260122

A114:249824 (pro objednávky)

Nové

Kompaktní analogová nahrávací konzole, která byla navržena legendárním designérem Davidem Dearden, přičemž její vlastnosti jsou založeny na...

Více informací:

Výrobce: Audient

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 403 490 Kč

Více informací:

Audient ASP4816 - Mixpulty nad 40 kanálů - Net Obchodak .cz

Audient ASP4816

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Šedá


Kompaktní analogová nahrávací konzole, která byla navržena legendárním designérem Davidem Dearden, přičemž její vlastnosti jsou založeny na úspěchu její rozměrnějšího předchůdce - modelu ASP8024-HE. Nabízí neuvěřitelnou funkčnost v kompaktnějším provedení a skvěle se uplatní v profesionálních i projektových studiích. Díky svým univerzálním možnostem připojení, kondiciování signálu a možnostem jeho routingu, summingu, zpracování a monitorování, se tato konzola rychle adaptuje a integruje do každého existujícího systému. Celkově nabízí 48 vstupů, 16 mikrofonních předzesilovačů od společnosti Audient, 4-pásmový členěný ekvalizér, 16 nahrávacích sběrnic plus mixážní sběrnicový kompresor, 8 podskupin/vsuvek, 6 aux konektorů a 2 cue send-y, a 4 stereo monitorovací výstupy.

Kategorie zboží: PA | Mixážní pulty | Analogové mixpulty | Mixpulty nad 40 kanálů


Potřebujete další informace ke zboží Audient ASP4816 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz