Delphin Montáž na olovo HEAVY SWIVEL THE END 4ks

8586018454599

A3:P60399 (pro objednávky)

Nové

Sada je určena všem fanouškům montáže na olovo ve stylu HEAVY SWIVEL a obsahuje vše potřebné na její tvorbu v kamuflážovém provedení...

Více informací:

Výrobce: Delphin

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 82 Kč

Více informací:

Delphin Montáž na olovo HEAVY SWIVEL THE END 4ks - Montážové systémy - Net Obchodak .cz

Delphin Montáž na olovo HEAVY SWIVEL THE END 4ks

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Distribuce: CZ


Sada je určena všem fanouškům montáže na olovo ve stylu HEAVY SWIVEL a obsahuje vše potřebné na její tvorbu v kamuflážovém provedení G-Round. 

Sada je určena všem fanouškům montáže na olovo ve stylu HEAVY SWIVEL a obsahuje vše potřebné na její tvorbu v kamuflážovém provedení G-Round. Díky jejím prkvům vytvoříte až 5 kompletních montáží.


Balení obsahuje:  • 5ks závěsných heavy duty klipů s gumičkou

  • 5ks kaprařských obratlíků velikosti 4

  • 5ks tvrdých gumiček proti zamotání délky 4cm


Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barevné provedení ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!Kategorie zboží: Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Bižuterie | Montážové systémy


Potřebujete další informace ke zboží Delphin Montáž na olovo HEAVY SWIVEL THE END 4ks ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz